Konkursy przedmiotowe i interdyscyplinarne

 

Rok szkolny 2016/2017

 

Klasy 0-3

Klasa

Nazwisko i imię ucznia

Miejsce

Nazwa i poziom

konkursu

Nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu

IIIa

Polus Gabriela

I

Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów w szachach – strefa zachodnia

Goździewicz Robert

IIIa

Polus Gabriela

III

Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików w szachach awans do Finałów Mistrzostw Polski 2017

Goździewicz Robert

IIIa

Polus Gabriela

III

Mistrzostwa Polski Szkół w szachach

 kat. dziewcząt

Goździewicz Robert

IIIa

Żyła Edwin

III

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Barwny Świat Arkadego Fiedlera” – Motyle

Kocur Edyta

IIIa

Lejwoda Maksymilian

III

XVII Turniej piłki nożnej o Puchar Tymbarku

Drozd Piotr

IIId

Bachszyjew Adrian

Wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. ,,Barwny Świat Arkadego Fiedlera” – Motyle

Bordych Mirosława

IIId

IIId

 

IIId

Ratajczak Eryk

Grzeszkowiak Julian

Tobys Marcel

III

XVII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Tymbarku

Drozd Piotr

IIIb

Woźniak Jonasz

Finalista

Indywidualne Mistrzostwa Szkół w szachach

Goździewicz Robert

Drużyna uczniów kl. I-III

Przybyła Jagoda

Madaj Kaja

Grychta Kamil

Kromski Kamil

I

Mikołajkowy Wielobój Sprawnościowy

- etap gminny

Siedlarz Anna

Buda Joanna

Drużyna uczniów kl. I-III

Wośko Lena

Połomka Nikodem

Trawińska Nadia

Martyniak Kornelia

Wachowski Antoni

Szczeciński Natan

Raczkowiak Nadia

Woźniak Darek

Mańkowski Szymon

Dynowska Anita

II

III

I

III

I

III

III

I

II

 

I

Jesienne biegi przełajowe

Nauczyciele kl. I-III

 

Klasy 4-6

 

Klasa

Nazwisko i imię

ucznia

Miejsce

Nazwa i poziom

Konkursu

Nauczyciel przygotowujący

 ucznia do konkursu

Vd

Żegleń Wiktoria

Zakwalifikowanie się do etapu rejonowego

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

- etap szkolny

Kocka-Ciepielewska Violetta

Vb

Kucharski Jan

Zakwalifikowanie się do etapu rejonowego

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy

- etap szkolny

Jerzewska Aneta

VIb

VIb

VIc

VIa

Vd

IVd

Vc

Vb

Vc

Vc

Peda Jakub

Samczuk Filip

Janik Mateusz

Głuchowski Michał

Piter Kacper

Cholewiński Eryk

Zieliński Fryderyk

Dudek Alan

Utrata Karol

Dworniczak Alan

I

 

Mistrzostwa Powiatu

 

Sztafetowe biegi przełajowe – chłopców

Frasz Ryszard

Vc

VIa

IVd

Vb

Vb

Vb

Vc

VIb

Krzyżańska Martyna

Szaferska Julia

Białecka Julia

Biedka Katarzyna

Jędrasiak Olga   

Małycha Martyna

Napierała Wiktoria

Trusewicz Monika                                                                                             

III

Sztafetowe biegi przełajowe - dziewcząt

Banaszak Wiesław

Vb

Vc

Nowak Roksana

Krzyżańska Martyna

V

Drużynowy tenis stołowy – dziewcząt

Drozd Piotr

IVb

Vd

Vc

Łukasik Dawid

Piter Kacper

Zieliński Fryderyk

IV

Drużynowy tenis stołowy –

chłopców

Frasz Ryszard

VIb

VIc

VIb

VIb

Vd

IVb

Vb

Gaweł Maksymilian

Lichy Karol

Małycha Marcin

Peda Jakub

Piter Kacper

Patalas Cezary

Dudek Alan

V

Halowa piłka nożna

Frasz Ryszard

Va

Vc

Vc

Vc

Vd

IVd

Vb

Pielichowski Dorian

Utrata Karol

Wójcicki Jakub

Zieliński Fryderyk

Piter Kacper

Patalas Cezary

Dudek Alan

I

Turniej ,,O Puchar Tymbarku”

- chłopców

Frasz Ryszard

IVc

IVb

Vb

Va

Vc

IVc

Brudnicka Kornelia

Jagodzińska Roksana

Nowak Roksana

Kuczyńska Zuzanna

Krzyżańska Martyna

Witkiewicz Nadia

I

Turniej ,,O Puchar Tymbarku”

- dziewcząt

Drozd Piotr

Vd

VIb

VIb

VIc

VIc

VIc

Vc

Vd

VIb

Orłowski Bartosz

Małycha Marcin

Gaweł Maksymilian

Janik Mateusz

Lichy Karol

Wójcicki Marcel

Utrata Karol

Piter Kacper

Peda Jakub

III

Unihokej chłopców

Frasz Ryszard

VIa

Vd

Vc

Vc

IVb

VIa

IVb

Va

Va

Vb

Vb

VIa

Dzioch Nikola

Żegleń Wiktoria

Kaczmarek Kinga

Krzyżańska Martyna

Jagodzińska Roksana

Szaferska Julia

Orzechowska Oliwia

Lejwoda Tamara

Kuczyńska Zuzanna

Michalska Maja

Nowak Roksana

Słowik Milena

I

 

Unihokej dziewcząt

Drozd Piotr

VIa

Vd

Vc

Vc

IVc

 

VIa

IVb

Va

Va

Vb

Vb

VIa

Dzioch Nikola

Żegleń Wiktoria

Kaczmarek Kinga

Krzyżańska Martyna

Mazurkiewicz Malwina

Szaferska Julia

Orzechowska Oliwia

Lejwoda Tamara

Kuczyńska Zuzanna

Michalska Maja

Nowak Roksana

Słowik Milena

II

Eliminacje Rejonowe

 

Unihokej dziewcząt

 

 

Drozd Piotr

VIa

Vd

Vc

Vc

IVc

 

VIa

Va

Va

Vb

Vb

VIa

Dzioch Nikola

Żegleń Wiktoria

Kaczmarek Kinga

Krzyżańska Martyna

Mazurkiewicz Malwina

Szaferska Julia

Lejwoda Tamara

Kuczyńska Zuzanna

Michalska Maja

Nowak Roksana

Słowik Milena

 

II

Finał wojewódzki

 

Unihokej dziewcząt

Drozd Piotr

Vb

Nowak Roksana

I

Mistrzostwa Polski Szkół w szachach kat. dziewcząt

 

Goździewicz Robert

Vb

Nowak Roksana

I

Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów kat. dziewcząt

do lat 11 w szachach

Goździewicz Robert

Vb

Nowak Roksana

I

Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów  w szachach (awans do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2017)

Goździewicz Robert

Vb

Nowak Roksana

I

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Nowotomyskiego Szkół w szachach

Goździewicz Robert

Vb

Nowak Roksana

II

Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski Szkół Podstawowych w szachach

Goździewicz Robert

Vc

Stachecki Mikołaj

I

Indywidualne Mistrzostwa Polski Szkół w szachach kat.

Goździewicz Robert

Vc

Stachecki Mikołaj

IV

Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów w szachach

Goździewicz Robert

Vc

Stachecki Mikołaj

III

Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów w szachach (awans do Finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży)

Goździewicz Robert

Vc

Stachecki Mikołaj

I

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Nowotomyskiego Szkół w szachach

Goździewicz Robert

Vc

Stachecki Mikołaj

II

Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski Szkół Podstawowych w szachach

Goździewicz Robert

Va

Kuczyńska Zuzanna

VII

Indywidualne Mistrzostwa Polski Szkół w szachach

 kat. dziewcząt

Goździewicz Robert

Va

Kuczyńska Zuzanna

VI

Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów w szachach kat. dziewcząt

Goździewicz Robert

Va

Kuczyńska Zuzanna

I

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Nowotomyskiego Szkół w szachach

Goździewicz Robert

Va

Kuczyńska Zuzanna

II

Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski Szkół Podstawowych w szachach

Goździewicz Robert

Va

Va

IVc

Va

Kluj Jonasz

Mierzyński Olaf

Olszewski Dawid

Kuczyński Jakub

I

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Nowotomyskiego Szkół w szachach

Goździewicz Robert

IVa

Gołek Tytus

II

Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski Szkół Podstawowych w szachach – awans do finału ogólnopolskiego

Goździewicz Robert