Konkursy przedmiotowe i interdyscyplinarne

 

 

Rok szkolny 2015/2016

 

Klasy 0-3

 

Klasa

Nazwisko i imię ucznia

Miejsce

Nazwa i poziom

Konkursu

Nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu

Drużyna uczniów kl. I-III

Kryś Kornelia

Kromski Kamil

Ratajczak Eryk

Grychta Kamil

Napierała Wiktoria

Majchrowska Daria

Polus Gabrysia

Patalas Cezary

Klejbuk Jessica

Krzyżański Bartosz

I miejsce

Mikołajkowy Wielobój Sprawnościowy

- etap gminny

Siedlarz Anna

Buda Joanna

2c

3c

3c

3a

3a

3a

3d

3b

3b

Siwecki Antoni

Kaźmierski Gracjan

Maćkowska Oliwia

Kałuska Julia

Kryś Patryk

Silska Wiktoria

Gołek Tytus

Madaj Julia

Olejniczak Klaudia

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny

,,Kangur”

 

Tobys Barbara

Śron Renata

Śron Renata

Rząd Danuta

Rząd Danuta

Rząd Danuta

Rząd Danuta

Brzezińska Mirosława

Brzezińska Mirosława

3c

3c

Hamrol Marcin

Tomiak Bogna

I miejsce

X miejsce

Ogólnopolski Konkurs Bibilijny pt. ,, Biblia

i przypowieści”

Olejniczak Maria

3a

Kryś Patryk

III miejsce

Powiatowy Konkurs Religijny im. H. Weber w Nowym Tomyślu

Olejniczak Maria

2d

Napierała Wiktor

II miejsce

Wojewódzki Konkurs pt. ,,Moja Kartka Wielkanocna”

Olejniczak Maria

3a

3a

Gajdecka Natalia

Kryś Patryk

Wyróżnienie

Wyróżnienie

III Wielkopolski Konkurs Poezji Religijnej

Olejniczak Maria

2a

2a

Żyła Edwin

Piosik Kornelia

I miejsce

II miejsce

III Wielkopolski Konkurs Poezji Patriotycznej

Olejniczak Maria

3c

Cała klasa

I miejsce

III Przegląd Teatrów dziecięcych 

pt. ,,Teatralka”

Siedlec 2016

Śron Renata

 

 

 

Klasy 4-6

 

Klasa

Nazwisko i imię

ucznia

Miejsce

Nazwa i poziom

Konkursu

Nauczyciel przygotowujący

 ucznia do konkursu

VId

VId

VId

VId

Rokoszewska Joanna

Śliwa Julia

Frącek Mikołaj

Kuberski Wiktor

I miejsce

Powiatowy Konkurs pt. ,,Bezpieczeństwo o Ruchu Drogowym”

Rybicka Małgorzata

IVb

Łata Julia

Wyróżnienie

Konkurs Piosenki od Przedszkola do Kargowej

Rybicka Małgorzata

IVb

IVa

IVc

Nowak Roksana

Kubiak Oliwia

Stachecki Mikołaj

Złoty medal

Złoty medal

IV miejsce

 

Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach w Szkołach Podstawowych

Goździewicz Robert

IVb

Nowak Roksana

Brązowy medal

Półfinał Mistrzostw Polski w Szachach

Goździewicz Robert

IVc

Stachecki Mikołaj

V miejsce

Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów w szachach

Goździewicz Robert

IVc

 

Stachecki Mikołaj

 

V miejsce

Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów w szachach

Goździewicz Robert

IVa

IVa

IVb

IVc

Kasiński Tomasz

Kuczyńska Zuzanna

Nowak Roksana

Utrata Karol

Laureat

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny ,,Kangur 2016”

Maria Kasińska

Maria Kasińska

Bajer – Koss Lucyna

Bajer – Koss Lucyna

VIc

 

Szaferski Kamil

VI miejsce

Powiatowy Konkurs Matematyczny pt.,,Matematyka u Kopernika”

Bajer – Koss Lucyna

VId

VIa

VIb

Pawelska Kornelia

Woźniak Jan

Żegleń Dawid

III miejsce

V miejsce

IV miejsce

Powiatowy Turniej Matematyczny

 pt. ,,Piramida 2016”

Bajer- Koss Lucyna

Va

Lehmann Kornelia

Wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs pt. ,,Kartka dla Papieża Franciszka”

Olejniczak Maria

Va

Lehmann Kornelia

Wyróżnienie

Wielkopolski Konkurs

 pt. ,,Moja kartka na Boże Narodzenie”

Olejniczak Maria

VIb

IVa

IVa

Kwaśna Oliwia

Kluj Jonasz

Olech Patrycja

I miejsce

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wojewódzki konkurs pt. ,,Kartka Wielkanocna”

Olejniczak Maria

Va

VIa

Piątek Łukasz

Woźniak Jan

Wyróżnienie

III miejsce

III Wielkopolski Konkurs Poezji Religijnej

Olejniczak Maria

Va

Va

VIa

Vc

 

VId

Szaferska Julia

Rugała Natalia

Woźniak Jan

Ciepielewska Kornelia

Rokoszewska Joanna

VIII miejsce

XI miejsce

IX miejsce

XII miejsce

 

XIV miejsce

 

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Janie Pawle II

Olejniczak Maria

VIa

Woźniak Jan

I miejsce

Konkurs Recytatorski pt. ,,Nadobrzanka 2016”

Furman Renata

IVb

Nowak Roksana

VI miejsce

XXXVII Plebiscyt na 10 Sportowców Ziemi Zbąszyńskiej w roku 2015

Goździewicz Robert