Dzisiaj jest:  

 

 
 

  

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

 

 

ZEBRANIA Z RODZICAMI

 

We wtorek 14 listopada 2017 r. o godz. 16.30

 odbędą się ogólnoszkolne zebrania z rodzicami

uczniów klas I-III

 

 

Nazwisko i imię

 

Klasa

Nr sali

Schuster Alina

I a

420

Śron Renata

I b

430

Brzezińska Mirosława

I c

429

Rząd Danuta

I d

428

Wawrzyńska Lidia

II a

232

Hauser Renata

III a

230

Grasza Honorata

III b

Nauczyciel nieobecny

Sikucińska Dorota

III c

229

Wątor Mirosława

III d

208

Śmierzchała Wanda

III e

228

Siedlarz Anna

III f

413

Gruszczyńska Joanna

 

201 pokój nauczycielski - SP

 

 

·         SP – budynek Szkoły Podstawowej

 

                     ZEBRANIA Z RODZICAMI

 

W środę 15 listopada 2017 r. odbędą się ogólnoszkolne zebrania z rodzicami uczniów klas IV-VII oraz

  oddziałów gimnazjalnych wg planu:

·         godz. 16.30 - spotkanie wychowawców z rodzicami

 kl. IV-VII

·         godz. 17.00 – 17.30 dyżur nauczycieli kl. IV-VII

·         godz. 17.30 – spotkanie wychowawców z rodzicami oddziałów gimnazjalnych

·         godz. 18.00 - 18.30 – dyżur nauczycieli oddziałów gimnazjalnych

 

Nazwisko i imię

 

Klasa

Nr sali

Małycha Teresa

 

Sekretariat  - 126 - SP

Banaszak Wiesław

 

Sekretariat – 126 - SP

Woźny Łukasz

 

Sekretariat – 215 - G

Lehmann Magdalena

IV a

308 - G

Kasińska Maria

IV b

310 - SP

Kromska Krystyna

IV c

407 - SP

Kaźmierska Aneta

IV d

201- G

Frasz Ryszard

IV e

331- SP

Drozd Piotr

IV f

422 - SP

Kocka-Ciepielewska Violetta

V a

410 - SP

Skotarczyk Anna

V b

333 - SP

Roszczyk-Domagała Justyna

V c

328 - SP

Borkowska  Jolanta

V d

329 - SP

Furman Renata

VI a

327 - SP

Wygrys - Kupińska Beata

VI b

418 - SP

Bajer - Koss Lucyna

VI c

308 - SP

Łuszcz Małgorzata

VI d

408 - SP

Rybak Małgorzata

VII a

406 –SP

Stasińska Alicja

VII b

306 - SP

Płaszczewska Bożena

VII c

409 - SP

Kałuska Izabela

VII d

210 - G

Korzeniewska Barbara

II a –G

                    211-  G

Sikuciński Jerzy

II b- G

219 – G

Pawłowski Łukasz

II c – G

217 - G

Wojtal Bartosz

II d –G

306 - G

Jankowiak Maria

III a –G

404 - G

Zielińska Anna

III b –G

408 – G

Wachowska-Hyszka Wioletta

III c - G

409 - G

Kaczmarek Renata

III d – G

203 – G

Zielińska Marta

III e – G

304 - G

Rybicka Małgorzata

 

201 - SP

Olejniczak Maria

 

201 - SP

Stefańska Maria

 

201 - SP

Miecznikowska Katarzyna - pedagog

 

231- SP

Szwarczewska Maja - psycholog

 

334 - SP

Kubicka Lidia – pedagog

 

312 - G

Rzepa Beata

 

213 –G

Chłopkowska Joanna

 

212 –G

Gruszczyńska Joanna

 

212 – G

Hethout Karolina

 

410 – G

Kluj Szymon

 

220 – G

Krzyżański Łukasz

 

212 – G

Leśnik Maria

 

212 – G

Piątek Barbara

 

310 - G

Stachecka Agnieszka

 

411 -  G

Stróżyk Maria

 

406 – G

Hoffmann –Szczygielska Grażyna

 

212 - G

 

·         SP – budynek Szkoły Podstawowej

·         G – budynek Gimnazjum

 

Podsumowanie obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych 2017r. w naszej szkole 

czytelnicy nagrodzeni w loterii 

wyniki konkursu czytelniczego  

10 najciekawszych książek wybranych przez czytelników naszej szkoły.