Dzień Babci i Dziadka

Mimo, że  zimowe miesiące są pełne chłodu, są w nich takie dwa dni,  kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych Babć i Dziadków. To dni pełne uśmiechów, wzruszeń i radości.

W czwartek 05.02.2015 r. w Zbąszyńskim Domu Kultury odbyły się te wspaniałe uroczystości. Przedszkolaki z wszystkich naszych grup: „Słoneczek”, „Misiów”, „Pszczółek” i „ Żabek” przygotowały programy artystyczne. W większości były to wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem. A całą uroczystość poprowadziła pani Wanda Śmierzchała.

Oprócz montażu słowno - muzycznego, Szanowni Goście obejrzeli także pokazy taneczne przygotowane pod kierunkiem pani Doroty Sikucińskiej. W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych.

Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a Czcigodni Goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Dzieci obdarowały swoich „dziadków” własnoręcznie wykonanymi upominkami.

Frekwencja jak co roku dopisała. Spotkania upłynęły w miłej i serdecznej atmosferze. Przedszkolaki poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.

Po występach goście oraz dzieci zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy przedszkolaków.

 
1
2
3
4
5
6
7
8
9